Študentský PROfesionál PLUS – zvýhodnený rýchlokurz na vodičský preukaz pre študentov

autoskola.pro_vodicsky kurz

Dĺžka trvania teoretickej časti: 1485 min
Dĺžka trvania praktickej časti:   1710 min

Študentský PROfesionál PLUS je kurz na vodičský preukaz skupiny “B“ so študentskou zľavou.

Určený je každému študentovi, ktorý chce zľavu na vodičský preukaz, ale zároveň chce mať vodičák rýchlejšie. Študentský PROfesionál PLUS ponúka aj rôzne benefity, služby či poplatky zahrnuté už v cene kurzu.

V cene kurzu Študentský PROfesionál PLUS je zahrnuté:

Poplatky za všetky skúšky a kolky v hodnote 199,-€ máš taktiež priamo v cene kurzu Študentský PROfesionál PLUS. Čo to znamená? Nevadí, že skúšku nespravíš na prvýkrát, nebudeš už aj tak platiť žiadne poplatky navyše.

Jazdy navyše pred každou skúškou sme taktiež zahrnuli priamo do ceny kurzu Študentský PROfesionál PLUS. Ako bonus tak od nás získaš pred každou skúškou jazdu v trvaní 45 min., ktorá nie je súčasťou zákonne predpísaných minút. Jej hodnota je 40,-€. Z našich dlhoročných skúseností dobre vieme, že bonusová jazda posledný deň pred záverečnou skúškou vždy pomôže. Okrem toho, že si zopakuješ svoje vedomosti, sa taktiež dostaneš do lepšej psychickej pohody.

Elektronická učebnica PRO´learning v hodnote 400,-€ taktiež v cene kurzu? Áno, už žiadne papierové učebnice. Jednoducho klikneš v mobile na náš web a celú učebnicu autoškoly aj s testami máš pod palcom.

Extra jazda navyše na automate je ďalšia špecialitka našej autoškoly, ktorá je v cene kurzu Študentský PROfesionál PLUS. Keďže trend v auto-svete je nastavený jednoznačne v prospech vozidiel s automatickou prevodovkou, rozhodli sme sa darovať navyše 45 min. jazdy na automate v hodnote 60,-€. Absolvovať na vozidle s automatickou prevodovkou môžeš aj celý kurz. Nebudeme ti klamať – robiť vodičský preukaz na automate je omnoho jednoduchšie ako na manuáli 😀 .

Generálny elektronický a generálny praktický test v hodnote 240,-€ získaš jedine u nás. Pričom s kurzom Študentský PROfesionál PLUS ho už máš zahrnutý priamo v cene. Ako na to? Po ukončení kurzu sa môžeš dobrovoľne prihlásiť na simulované záverečné skúšky v elektronickej alebo praktickej forme. Keďže naši inštruktori pravidelne sprevádzajú na záverečných skúškach, veľmi dobre vedia, ako taká skúška prebieha. Tento test je preto presne autentický s reálnou záverečnou skúškou. Môžeš si tak vopred overiť, či si dostatočne pripravený na záverečnú skúšku.

Vodičák na splátky je u nás samozrejmosť. Dobre si totiž uvedomujeme, že nie každému vyhovuje úhrada celého kurzu na jedenkrát v plnej výške. Preto ponúkame možnosť rozdeliť úhradu kurzu až na tri časti, prípadne financovať vodičský kurz cez splátkovú spoločnosť.

Všetky vyššie uvedené benefity a služby aj so zľavou pre študentov na vodičský preukaz “B“ máš v cene kurzu Študentský PROfesionál PLUS. Takisto ako aj množstvo ďalších benefitov, ktoré určite nedostaneš od iných autoškôl. Neváhaj, prihlás sa na vodičský kurz u nás cez web a získaj ešte navyše aj špeciálnu zľavu:

Zľava 20,-€. Stačí, ak si objednáš teraz niektorý z našich vodičských kurzov cez internet. Zľavu získaš automaticky. Objednávaj rýchlo, lebo voľné miesta sa míňajú.

899,-€ (zľava 20 € pri objednávke cez internet)