Expresný PROfesionál PLUS – rýchlokurz vodičský preukaz B

Expresný PROfesionál

Dĺžka trvania teoretickej časti: 1485 min
Dĺžka trvania praktickej časti: 1710 min

Expresný PROfesionál je rýchlokurz autoškoly, ktorý umožňuje získať vodičský preukaz v čo najkratšom čase.

Určený je všetkým, ktorí preferujú zrýchlený kurz autoškoly pre krátkosť časových možností na absolvovanie celého kurzu. Rýchlokurz ponúka okrem skorého ukončenia kurzu aj rôzne benefity, služby či poplatky zahrnuté už v cene kurzu.

V cene kurzu Expresný PROfesionál PLUS (rýchlokurz vodičský preukaz B) je zahrnuté:

Garancia ukončenia kurzu do 30 dní je v cene tohto typu rýchlokurzu autoškoly a to len u nás. A čo to znamená? Ak nestihneš absolvovať celý kurz do 1 mesiaca od prvej teórie (nie tvojou vinou), vrátime ti 50 % z ceny kurzu. Vieme, že každý chce mať vodičák čo najskôr, a preto robíme pre rýchle ukončeniu kurzu všetko, čo je v našich silách.

Poplatky za všetky skúšky a kolky v hodnote 199,-€  máš taktiež priamo v cene kurzu Expresný PROfesionál PLUS. Čo to znamená? Nevadí, že skúšku nespravíš na prvýkrát, nebudeš už aj tak platiť žiadne poplatky navyše.

Jazdy navyše pred každou skúškou sme taktiež zahrnuli priamo do ceny kurzu Expresný PROfesionál PLUS. Ako bonus tak od nás získaš pred každou skúškou jazdu v trvaní 45 min., ktorá nie je súčasťou zákonne predpísaných minút. Jej hodnota je 40,-€. Z našich dlhoročných skúseností dobre vieme, že bonusová jazda posledný deň pred záverečnou skúškou vždy pomôže. Okrem toho, že si zopakuješ svoje vedomosti, sa taktiež dostaneš do lepšej psychickej pohody.

Elektronická učebnica PRO´learning v hodnote 400,-€ taktiež v cene kurzu? Áno, už žiadne papierové učebnice. Jednoducho klikneš v mobile na náš web a celú učebnicu autoškoly aj s testami máš pod palcom.

Extra jazda navyše na automate v rámci kurzu je ďalšia špecialitka našej autoškoly, ktorá je v cene kurzu Expresný PROfesionál PLUS. Keďže trend v auto svete je nastavený jednoznačne v prospech vozidiel s automatickou prevodovkou, rozhodli sme sa darovať extra jazdu na automate počas kurzu v dĺžke 90 min. a hodnote 120,-€. Absolvovať na vozidle s automatickou prevodovkou môžeš aj celý kurz. Nebudeme ti klamať – robiť vodičský preukaz na automate je omnoho jednoduchšie ako na manuáli 😀  .

Generálny elektronický a generálny praktický test v hodnote 240,-€ získaš jedine u nás. Pričom s kurzom Expresný PROfesionál PLUS ho už máš zahrnutý priamo v cene. Ako na to? Po ukončení kurzu sa môžeš dobrovoľne prihlásiť na simulované záverečné skúšky v elektronickej alebo praktickej forme. Keďže naši inštruktori pravidelne sprevádzajú na záverečných skúškach, veľmi dobre vedia, ako taká skúška prebieha. Tento test je preto presne autentický s reálnou záverečnou skúškou. Môžeš si tak vopred overiť, či si dostatočne pripravený na záverečnú skúšku.

Vodičák na splátky je u nás samozrejmosť. Dobre si totiž uvedomujeme, že nie každému vyhovuje úhrada celého kurzu na jedenkrát v plnej výške. Preto ponúkame možnosť rozdeliť úhradu kurzu až na tri časti, prípadne financovať vodičský kurz cez splátkovú spoločnosť.

Kurz prvej pomoci je pevnou súčasťou kurzu Expresný PROfesionál PLUS. Prečo? Pretože kurz prvej pomoci musí absolvovať každý, aby sme ho mohli prihlásiť na záverečné skúšky. Tento kurz je zákonnou povinnosť,  ale dôležitý je aj preto, si v prípade núdze vedel zachrániť život napríklad aj svojej rodine. Aj pre to sme sa rozhodli zaradiť tento kurz v hodnote 45,-€  ako súčasť kurzu Expresný PROfesionál PLUS. Kurz trvá cca 8h a je realizovaný v našich priestoroch pod taktovkou vysokokvalifikovaného lektora.

Všetky vyššie uvedené benefity a služby máš u nás už zahrnuté v cene kurzu na vodičský preukaz “B“ Expresný PROfesionál PLUS. Takisto ako aj množstvo ďalších benefitov, ktoré k vodičskému preukazu od iných autoškôl určite nedostaneš. Neváhaj, prihlás sa na vodičský kurz u nás cez web a získaj ešte navyše aj špeciálnu zľavu:

Zľava 20,-€. Stačí, ak si objednáš teraz niektorý z našich vodičských kurzov cez internet. Zľavu získaš automaticky. Objednávaj rýchlo, lebo voľné miesta sa míňajú.

1 599,-€ (zľava 20 € pri objednávke cez internet)