Pri výbere výcvikových vozidiel pre našich žiakov boli pre nás kľúčové bezpečnosť a komfort. Rozhodli sme sa preto zabezpečiť, pre autoškolu možno trochu netradičné, moderné prémiové vozidlá od renomovaných výrobcov Audi a BMW.

Výcvikové automobily oboch značiek sú vybavené najmodernejšími bezpečnostnými, ale aj komfortnými prvkami. Patria medzi ne napríklad LED MATRIX svetlá, inteligentný náhon všetkých štyroch kolies xDrive, elektronická kontrola mŕtveho uhla v spätnom zrkadle, či elektronický stabilizačný program a mnoho ďalších príplatkových prvkov výbavy.

U nás ste počas celého kurzu v maximálnom bezpečí a pohodlí

Všetky bezpečnostné prvky, ich účel a spôsob použitia vám v našej autoškole precízne vysvetlíme aj prakticky predvedieme. Vyskúšate si, ako sa správajú jednotlivé bezpečnostné prvky, kedy sa aktivujú a osvojíte si zásady ako reagovať pri ich aktivovaní.

Vozidlá majú povinne pohon všetkých štyroch kolies, ktorý zabezpečí aj v zimných mesiacoch maximálnu stabilitu na vozovke. Obávať sa tak nemusíte ani jazdy na zasneženej ceste. Aj zimný kurz v našej autoškole je vďaka tomu zábava a pomôže vám lepšie sa pripraviť na jazdenie po nie vždy ideálne upravených cestách.

V neposlednom rade sa snažíme o dobrú atmosféru počas jázd a minimalizovanie stresu. Počas jazdy môžete využiť aj bluetooth technológiu v reproduktoroch a pustiť si vlastnú hudbu, napríklad cez svoj smartphone.